KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956151
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mateo tito olja olja på duk oljemålning oljemålningar sydländskt stadsmotiv
-
1015 Oljemålning
+ bok, Hugo Zuhr (1895-1971), Sverige. Fiskebod, M..//
Aktuellt bud: 5.000 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:51
-
5079 Oljemålning
Bengt Johansson (f. 1941), Sverige. "Höstsol", mon..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:45
-
6033 Oljemålning
Bertram Schmiterlöw (1920-2002), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 18:50
-
6032 Oljemålning
Bo von Schwerin (1881-1940), Sverige. Torghandel. ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 19:03
-
6030 Oljemålning
Fritz Sjöström (1923-1996), Sverige. Monogramsigne..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 20:22
-
1022 Oljemålning
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, badar..//
Aktuellt bud: 6.800 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:53
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mateo tito olja olja på duk oljemålning oljemålningar sydländskt stadsmotiv
-
1015 Oljemålning
+ bok, Hugo Zuhr (1895-1971), Sverige. Fiskebod, M..//
Aktuellt bud: 5.000 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:51 -
5079 Oljemålning
Bengt Johansson (f. 1941), Sverige. "Höstsol", mon..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:45 -
6033 Oljemålning
Bertram Schmiterlöw (1920-2002), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 18:50
-
6032 Oljemålning
Bo von Schwerin (1881-1940), Sverige. Torghandel. ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 19:03 -
6030 Oljemålning
Fritz Sjöström (1923-1996), Sverige. Monogramsigne..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 20:22 -
1022 Oljemålning
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, badar..//
Aktuellt bud: 6.800 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:53